Logo

PRODUKTY - KÁVA ZRNO

 

 

Cristal 1882 100% Arabica
 
Kávová zmes MISCELA 1882 Espresso, ktorá vznikla v roku 125. výročia založenia podniku. Je to zmes zŕn 100% Arabici najvyššej kvality určená profesionálom v reštauračnom odvetví. Je to zmes šiestich kávových zŕn z vybraných krajín. Pôvod kávových zŕn - Nicaragua Maragogype, Nicaragua, Brazil, Santo Domingo, Ethiopia, Guatemala
(3KG balenie)
   
Jamaica Blue Mountain Coffee
 
Káva pestovaná len v oblasti pohoria Blue Mountains v nadm. výške 914-1676 m.n.m., jednoznačne najkvalitnejšia, najznámejšia ale aj najdrahšia považovaná za najlepšiu kávu na svete.
   
Caffé Vergnano Espresso Crema 800
 
S mäkkou chuťou stredoamerickej Arabiky v kombinácii s aromatickou intenzitou ázijskej robusty. Je to vyvážená káva, ideálna pre tých, ktorí dávajú prednosť jemnej, ľahkej vôni a napriek tomu robustnej káve.
(1KG balenie)
   
Caffé Vergnano Espresso Ricco 700
 
Zmes intenzívnej chuti je v šálke plná a krémová. Skladá sa z najlepších zŕn brazílskej kávy typu Arabica a indickej Robusty.
(1KG balenie)
   
Caffé Vergnano Espresso Classico 600
 
Veľmi charakteristická, plná, intenzívna v chuti. Táto zmes má najvyšší obsah Robusty spomedzi všetkých káv z ponuky Casa del Caffé Vergnano, čo je obzvlášť zaujímavé pre tých, ktorí majú radi dlhotrvajúce silnú chuť kávy.
   
Caffé Vergnano ATICA BOTTEGA 100 %
 
Pomer 100% arabici v malom 250g balení.
(250g balenie)
   

 

Pre získanie viac informácií nás neváhajte kontaktovať